Pages Menu
Facebook
Categories Menu

QUICK STEP

logo-quickstep-bleu-rgbsmall

 

Quick Step to coś więcej niż podłogi laminowane.

Szczególny nacisk jaki położyła firma Quick Step na badania i innowacyjność w produkcji podłóg laminowanych, sprawiły, że może zaoferować swoim klientom produkt o wyjątkowej jakości.
  1. Doskonałej jakości, o dużej gęstości, odporna na wilgoć i uderzenia płyta HDF zabezpiecza podłogę przed spadającymi przedmiotami czy butami na obcasach.

  2. Opatentowany zamek Uniclic, wykonany w doskonałej płycie, nie tylko zapewnia nam łatwy i szybki montaż podłogi, ale przede wszystkim trwałe i wytrzymałe połączenie paneli.

  3. Scratch Guard – wyjątkowo wytrzymała powłoka ochronna wierzchniej warstwy podłóg Quick Step sprawia, że są one do 10 razy bardziej odporne na zarysowania niż panele innych firm z wyższą klasą ścieralności, dzięki czemu możemy cieszyć się piękną i dobrze wyglądającą podłogą przez znacznie dłuższy czas.

  4. Odporna na wilgoć klejona płyta nośna ( HDF ) w połączeniu z wyjątkowo wytrzymałym systemem zatrzaskowym Uniclic tworzy szczelną powierzchnię podłogi laminowanej, zapewniając doskonałą ochronę przed jej zawilgoceniem, np. przez rozlane napoje.

  5. Dzięki takiemu uszczelnieniu powierzchni oraz wyposażeniu jej w trwałą powłokę antystatyczną możemy zapomnieć o wyładowaniach elektrostatycznych i przyciąganiu się cząsteczek kurzu, przez co jest nam znacznie łatwiej utrzymać czystość.

  6. W nowej serii Impressive zastosowano powłokę hydrofobową HydroSeal umożliwiającą montaż podłóg laminowanych w kuchni oraz łazience.

  7. Ponadto, odporność na żarzące się niedopałki papierosów, blaknięcie pod wpływem światła, możliwość montażu na ogrzewaniu podłogowym, szeroka gam kolorów i wymiarów oraz 25 letnia gwarancja producenta czynią z podłóg Quick Step lidera w dziedzinie podłóg laminowanych.