Pages Menu
Facebook
Categories Menu

Łąccy

laccy_-logo

 

PODŁOGI ŁĄCCY

Profesjonalny zakład produkcyjny istniejący w Barnowie ma za sobą długą tradycję i wieloletnie doświadczenie przekładające się na wysoką jakość oraz o drobiazgowe wykończenie swoich produktów. Produkujemu dla Państwa wysokiej jakości dwuwarstwową, jednolamelową, dębową deskę podłogową wykończoną specjalnymi olejami i lakierami UV – idealnie nadającą sie na ogrzewanie podłogowe.

PODŁOGA DWUWARSTWOWA

To idealna propozycja na każde podłoże,  podłoga dwuwarstwowa jest solidna i odporna na intensywne użytkowanie. Proponujmy podłogę, której wierzchnia warstwa składa się z drewna dębowego ( 4 lub 6 mm ), natomiast warstwa spodnia wykonana jest ze sklejki brzozowej o grubości 11 lub 14 mm. Grubość deski wynosi 15 lub 20 mm, szerokość od 120 do 240 mm, natomiast długość osiąga wynik od 700 do 2200 mm.

Selekcja drewna:

Rustic – w tym standardzie przewiduje się pojawianie się naturalnych przebarwień, usłojenie ma charakter dowolny. Mogą pojawić się zdrowe sęki do średnicy 50mm, może także wystąpić sporadyczny biel.

Prime – standard przewiduje naturalny kolor, nie występują różnice w barwie czy w strukturze. Mogą pojawić się niewielkie sęki o średnicy do 10mm.